Megztiniai internetu – praktiškų moterų atradimas

Romantiški megztukai niekur nesitraukia ir šį sezoną – jie vis dar tebėra ant bangos, tad jei tokio drabužio vis dar nėra Jūsų spintoje – pats laikas jį įsigyti. Drąsiai rinkitės ryškias spalvas ir storus raštus – taip niekur neprašausite pro šalį. Jei apsipirkimams nėra laiko, megztiniai internetu gali būti tikras išsigelbėjimas.

Megztiniai internetu

Kitas tendencijose vyraujantis modelis – varstyti megztiniai. Varstymų detalės jungia pečius, siekia krūtinę ar rankoves. Stori megztiniai gali būti puošti kutais. Toks pasirinkimas atrodys puikiai tiek keliaujant į darbą, tiek laisvalaikiu. Šiuos megztinius lengva derinti prie džinsų ar bet kokio kirpimo sijonų.

Stori šilti megztiniai – ne tik praktiški, bet ir ypač madingi. Tai reiškia, kad pats laikas traukti iš močiutės spintos tai, kas buvo seniai užsigulėję. Jeigu tokio drabužio ten nesama, ne bėda, megztiniai internetu galia sužadinti norą papildyti savo garderobą labai praktiškais ir madingais deriniais.

Faktūrų pasirinkimas

Dar praėjusį sezoną madingus pūkinius megztinius pakeitė megzti storesniais raštais ar iš jų padarytomis pynėmis. Laisvalaikiui gali tikti didesni megztiniai. Ganėtinai madingas padidintas megztinio variantas ar mom džinsų variantas. Taipogi didesnį pynių megztinį paprasta vilkėti lyg minimalistinio stiliaus suknelę (atrodyti galima stilingai prisiderinus ilgaaulius batus).

Tendencijose padidinti siluetai ypač stabiliai vyrauja jau ne vieną sezoną, šį jie vėlgi grįžta į madą. Atstoti padidintą megztinį galėtų paprastesnis, vien keliais dydžiais platesnis. Tokį įsigyjant verta atkreipti dėmesį į rankoves, pečių linijas, nes megztinis neturi būti pernelyg laisvas, paprasčiausiai tik laisvesnio silueto.

Kitoks pasirinkimas

Megztiniai aukštesniu kaklu – stilinga bei praktiškai atrodanti šio sezono tendencija. Šiuo metu vis dar tebėra madingi kiek platesni, ar itin prigludę. Tokius (plonesnius) golfus siūlytina vilkėti po storesniais klasikiniais švarkais, elegantiškomis ir po bohemiško švarko varianto liemenėmis. Atrodyti galima moderniai platesnius megztinius aukštesniu kaklu vilkint su tokios pat spalvos sijonais arba kelnėmis.

Šalia mezgimo pynėmis netrukus žengs ir mezgimas stulpeliais. Jau gausybė įžymybių suspėjo ištraukti į dienos šviesą tokius megztinius: Kendal Jenner, Selena Gomez ir kitos. Platesni, stulpelių tipo megztiniai atrodys šiuolaikiškiau, kuomet jų priekį sukišime už kelnių ir sijono juosmens.

Kosmonautikos kryptį šiais metais interpretuoja kai kurie garsesni mados namai: “Versace”, “Gucci”.